ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیهعلي‌اکبري: هنرمندان گرين‌کارتي بايد ثابت کنند که سرباز غرب هستند!

تهيه کننده سريال «نفوذ» گفت: برخي هنرمندان وقتي گرين کارت مي‌گيرند يکي از تعهداتشان اين است که به همه کارهايي که دولت مربوطه از آنها مي‌خواهد تن دهند و مغاير آن عمل نکنند و بايد سرباز غرب بودن را ثابت کنند.


علي‌اکبري: هنرمندان گرين‌کارتي بايد ثابت کنند که سرباز غرب هستند!

«محسن علي اکبري» تهيه کننده سينما و تلويزيون در گفت‌وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون خبرگزاري فارس، درباره انصراف برخي از هنرمندان از حضور در جشنواره‌هاي مختلف گفت: افرادي الان ناراحت هستند که تشييع شهيد سليماني را که به گفته تحليلگران غربي، در 100 سال اخير جزو 5 تشييع بزرگ و پرجمعيت بوده است را ديده‌اند. مراسمي که همه اقشار و گروه‌هاي سني در آن با اين شهيد بزرگوار بيعت کردند و طبيعي است که در اين مواقع دشمنان ما ساکت نمي‌نشينند.


اين تهيه کننده همچنين بيان داشت: اگر کل اين اجتماع کنندگان را بشماريم تعدادشان به هزار نفر هم نمي‌رسد. در صورتي که در تشييع سردار سليماني نزديک به 10 ميليون نفر شرکت کرده بودند. اين افراد اگر تجمع هزار نفره هم داشته باشند، به نظر زياد پيچيده نيست و بهتر است که دولت هم با آنها برخورد نکند.


وي ادامه داد: آنهايي که در تشييع سردار سليماني حضور داشتند قطعا به خيابان‌ها نمي‌آيند و معترض نمي‌شوند. اين افراد که نمي‌توانند بيعت با رهبري را برتابند، منتظر کوچکترين بهانه هستند تا دشمني خود را نشان دهند.


تهيه کننده سريال «نردبام آسمان» همچنين افزود: در اين راستا يک تعداد هنرمند هم داريم که صبحانه، ‌نهار و شامشان را در سفارت خانه‌هاي انگليس، آلمان و . مي‌خورند و اتاق فکرشان در اين فضاها برگزار مي‌شود.


وي افزود: متاسفانه عمده هنرمندان به نام کشور گرين کارت دارند و از ترس اينکه گرين کارت‌هايشان باطل نشود موظفند به عنوان سرباز ارتش غرب اقدام کرده و بيانيه دهند و در اين نوع تظاهرات حضور به هم رسانند که ثابت کنند به گرين کارتشان وفادار هستند. اينها وقتي گرين کارت مي‌گيرند يکي از تعهداتشان اين است که به همه کارهايي که دولت مربوطه از آنها مي‌خواهد تن دهند و مغاير آن عمل نکنند و بايد سرباز غرب بودن را ثابت کنند.


تهيه کننده سريال «مريم مقدس» ادامه داد: الان هم که نزديک جشنواره فجر است تعدادي از اين هنرمندان جشنواره تئاتر فيلم و موسيقي فجر را تحريم کردند. اما معتقدم شرکت کردن يا نکردن اين تعداد اندک هيچ اتفاقي در روند جشنواره نمي‌اندازد و هم جشنواره تئاتر خوبي خواهيم داشت و هم جشنواره فيلم خوبي.


وي ادامه داد: از طرفي اين هم اهميت دارد که اين افراد چرا انقدر زود قضاوت مي‌کنند! با اينکه فرمانده سپاه عذرخواهي کرد اما هنوز پرونده هواپيماي اوکراين بسته نشده است و مقصر مشخص نيست. هنوز معلوم نيست شايد آمريکا مقصر بوده باشد و بعد باز هم اين هنرمندان مي‌خواهند ادامه دهند و آيا باز هم مي‌توانند برگردند به جامعه و بعد از اعلام انصراف از جشنواره بگويند مي‌شود برگرديم؟ اين هيجان‌هاي لحظه‌اي ناشي از وادادگي و دلسپردگي به غرب هست بايد در هنرمندان ما کم رنگ تر شود و اميدوارم ديگر شاهد اين نوع اتفاق ها نباشيم.


وي در پايان نيز گفت: اين هنرمندان اگر خيلي دلشان تنگ است به خانواده اين شهدا سري بزنند و با آنها همدردي کنند وگرنه حضورشان در دانشگاه و خيابان‌ها اتفاقي را رقم نمي‌زند.


انتهاي پيام/مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : هنرمندان ,جشنواره ,کننده ,تهيه ,گرين ,ثابت ,تهيه کننده ,ثابت کنند ,گرين کارت ,کننده سريال ,تشييع سردار ,تهيه کننده سريال ,تشييع سردار سليماني
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

My diary دانللود آهنگ و فلیم کارآموزی در عرصه بهداشت آموزش عربي موسسه ونوس دانلود آهنگ های هات eypico setayesh raoufi اخذ ویزای شینگن فروشگاه کولر گازي اجنرال اشنایی با قوانین بین المللی با پویا منصفی وکیل ایرانی در امریکای لاتین